Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kdaj ste prvič slišali za MCR?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Killjoy.
Party Poison
Party Poison
Killjoy.


Število prispevkov : 249
Join date : 05/03/2011
Age : 26
Kraj : Koper

Kdaj ste prvič slišali za MCR? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kdaj ste prvič slišali za MCR?   Kdaj ste prvič slišali za MCR? I_icon_minitimeNed Okt 16, 2011 12:11 pm

Torej, kdaj ste prvič slišali za MCR? Na TV, na radiu,v reviji, časopisu, so vam zanje povedali prijatelji?
Nekateri fani majo res zanimive zgodbe, kako so jih začeli posluat D

Uglaunem, jaz sem zanje prvič slišala pred letom na MTV- bil je en deževen ponedeljek, ko sem zamudila na kulturni dan v šoli in nakoncu ostala doma ha ha Malo sem čekirala MTV rock lestvico, in šla poslušat Na Na Na. Bla je ljubezen na prvi pogled jezik
So pa oni in Tokio Hotel največ pripomogli k temu, da sem zdej takšna kot sem- da prav izstopam iz večine in vem, kaj hočem od življenja smile

Kaj pa vi?
Nazaj na vrh Go down
https://my-chemical-romance.slovenianforum.com
adrenaline danger heart
Fun Ghoul
Fun Ghoul
adrenaline danger heart


Število prispevkov : 360
Join date : 09/04/2011
Age : 26
Kraj : Maribor

Kdaj ste prvič slišali za MCR? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdaj ste prvič slišali za MCR?   Kdaj ste prvič slišali za MCR? I_icon_minitimeTor Okt 18, 2011 6:47 pm

prvič sem za njih slišala že pred leti... bli so kr popularni na naši šoli (zdaj jih poslušama samo še 2) ampak mi niso bli preveč všeč (njihov izgled, glasbe sploh nisem poznala)... moja zdajšnja najboljša prijateljica Urška jih je poslušala z njeno takratno najboljšo prijateljico Zalo (Zala je hotla bit emo in je mislila da so oni emo, zato so ji bli "všeč". v resnici je poznala samo eno pesem- Welcome To The Black Parade) potem sta se nehali družit... in Urška je na njih pozabla...ko pa sma se midve začeli družit se jih je spet spomnila... lani jeseni... in bla ČISTO OBNORENA z njimi... prvo pesem, ki mi jo je pokazala je bla Welcome To The Black Parade. Pesem je bla ena najboljših kar sem jih kdarkoli slišala... ampak so se mi še vedno zdeli preveč "grozljivi" (grdi pogledi,..) še najbolj pa Gerard. ona pa je iz dneva v dan bla bolj nora na njih... potem mi je vsak dan kazala ta video potem Na Na Na, potem I'm Not Okay,... in v roku enega tedna so mi postali FUUL všeč!
in ak sma skupaj "odkrivale" druge pesmi, vse o njih,...
in ja tak kot si ti rekla: PRIPOMOGLI SO K TEMU, DA SEM KAR SEM... jaz sem bla že od malega čudna, nikoli nisem mela dosti prijatlov, nikoli nisem bla popularna, hotla sem bit tak ko vse druge "popolnice".... in ko sem začela njih poslušat, sem ugotovila, da je najboljše da sem to kaj SEM. zaradi njih sem dosti bolj vesela, to opažajo tudi drugi, pridobila sem si NEVERJETNE prijatelje po celem svetu...
res GROZNO SEM JIM HVALEŽNA!!!!!
smile
Nazaj na vrh Go down
Killjoy.
Party Poison
Party Poison
Killjoy.


Število prispevkov : 249
Join date : 05/03/2011
Age : 26
Kraj : Koper

Kdaj ste prvič slišali za MCR? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdaj ste prvič slišali za MCR?   Kdaj ste prvič slišali za MCR? I_icon_minitimePet Okt 21, 2011 7:16 pm

Waaaw to si pa ful lepo napisala smile
Jz se velikokrat sprašujem, kaj bi blo, kakšna bi bila zdaj, če tisti dan nebi zjutraj iskala ko notra loka od violine po celi hiši in ne bi zamudila D
Res sem jim fuuul hvaležna za vse, kot si že ti rekla, da je najboljše biti preprosto to, kar si, in pika. Oni so mi pomagali ugotovit to, pa tudi to, da sem ugotovila, kdo sem jezik
Nazaj na vrh Go down
https://my-chemical-romance.slovenianforum.com
Bloody_Cola
Party Poison
Party Poison
Bloody_Cola


Število prispevkov : 266
Join date : 31/03/2011
Age : 26
Kraj : Ljutomer

Kdaj ste prvič slišali za MCR? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdaj ste prvič slišali za MCR?   Kdaj ste prvič slišali za MCR? I_icon_minitimeSre Nov 16, 2011 2:51 pm

jaz sem jih tudi prvič slišala lani, mislim da 28.9. bilo mi je bedno in sem gledala MTV. pa nič pametnega ni bilo. potem pa je bila NA NA NA. na prvi pogled sem si mislila: "hmm... tip z rdečimi lasmi? kok je lušten! hmm.. eden miga z ritjo... dober avto... kako je tisti mali fantek lušten..." na koncu videa:" waau!! kdo so to?? " in potem so izdali SING. potem sem videla da so to My Chemical Romance. in začla sem se zelo zanimati za nje. nekaj me je vleklo k njim, pa nisem vedela kaj. potem sem malo pobrskala po internetu in ko sem slišala Famous Last Words, sem vedela da je to to!
dobesedno so spremenili moj svet. pred njimi sem bila cela zgubljena, nisem vedela kaj bi naredila sama s seboj. sem drugačna od drugih, ker sem bolj zadržana, tiha in sem bolj sama zase.imam takšne šošolke, da si nikoli nebom z njimi prijateljica in si tudi nisem bila, ker me vedno izločajo iz svoje družbe, nekateri sošolci pa me zajebavlejo. pred mano se je v šoli svet podiral. in v težkih časih mi vedno pomagajo, da sem to,kar sem in nočem biti druga oseba. boljši vzorniki nebi mogli biti kot so. zaradi tega sem jih zelo hvaležna. drugače nimam veliko prijateljev in popularna tudi nisem- čisto nasprotje. in z njihovo glasbo mi pomagajo, da zdržim v težkih časih.
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/melitasalamun
Sponsored content





Kdaj ste prvič slišali za MCR? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdaj ste prvič slišali za MCR?   Kdaj ste prvič slišali za MCR? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kdaj ste prvič slišali za MCR?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Skupina-
Pojdi na: