Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 PREDSTAVIMO SE :)

Go down 
+3
adrenaline danger heart
Killjoy.
Bloody_Cola
7 posters
AvtorSporočilo
Bloody_Cola
Party Poison
Party Poison
Bloody_Cola


Število prispevkov : 266
Join date : 31/03/2011
Age : 27
Kraj : Ljutomer

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimeČet Jul 21, 2011 10:45 am

1. ime in priimek
2. kraj bivanja
3. starost-rojstni datum
4. bratje/sestre
5. hobiji
6. znaš igrati na inštrumente,in če ja katere?
7. najljubša hrana/pijača
8. najljubša žival
9. najljubša barva
10. vzornik/vzornica
11. šolanje/razred/poklic
12. o tebi...
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/melitasalamun
Bloody_Cola
Party Poison
Party Poison
Bloody_Cola


Število prispevkov : 266
Join date : 31/03/2011
Age : 27
Kraj : Ljutomer

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimeČet Jul 21, 2011 11:08 am

1. ime in priimek Melita Šalamun
2. kraj bivanja Grabe pri Ljutomeru
3. starost-rojstni datum 24.6.1997
4. bratje/sestre 2 starejši sestri
5. hobiji glasba,petje,risanje,igranje kitare
6. znaš igrati na inštrumente,in če ja katere? ja,na kitaro (se še učim)
7. najljubša hrana/pijača pomfri; coca cola,kava
8. najljubša žival pes
9. najljubša barva črna,zelena,modra
10. vzornik/vzornica Gerard Way
11. šolanje/razred/poklic OŠ Križevci,9. razred
12. o tebi...
Sem srednje rasti, isto sem velika kot Frank Iero D Nisem debela,nisem suha,sem nekaj srednjega. Nosim aparat za zobe.Poslušam rock in punk glasbo. Moje najljubše skupine so MCR,Sum 41,Blink 182,Arctic Monkeys,Green Day,30 seconds to mars... Imam 2 starejši sestri in jaz sem najmlajši član v družini,ampak sem največja v tej familiji. Imam nekaj prijateljev,ampak na žalost noben ne posluša MCR. Sem bolj tiha in mirna,ampak če se najde kakšna tema za mene,pa se me včasih ne da ustaviti.
Imam 2 psa,10 mačk,13 zajčkov.


Nazadnje urejal/a Bloody_Cola Pon Okt 03, 2011 10:35 am; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/melitasalamun
Killjoy.
Party Poison
Party Poison
Killjoy.


Število prispevkov : 249
Join date : 05/03/2011
Age : 27
Kraj : Koper

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimeČet Jul 21, 2011 11:23 am

1. ime in priimek Ana Podgajski
2. kraj bivanja 3 km od Kopra (Prade)
3. starost-rojstni datum 18. 8. 1997
4. bratje/sestre dve mlajši sestri, en mlajši brat
5. hobiji poslušanje glasbe, violina. kitara, skavti, branje, risanje...
6. znaš igrati na inštrumente,in če ja katere? ja, violino (igram 6 let in mam namen it na srednjo glasbeno), kitaro se učim, na klavir nekaj malega :)
7. najljubša hrana/pijača pica, zelenjavna lazanja, cedevita jezik
8. najljubša žival medvedek <3 pa lama ha ha
9. najljubša barva zelena
10. vzornik/vzornicaGerard Way, Bill Kaulitz, David Garett in Vanessa Mae
11. šolanje/razred/poklic Oš Prade, zdaj bo 9. razred
12. o tebi...
Najprej bi povedala da sm ful trmasta in vztrajna smile Če hočm neki dosežt, bom to dosegla in pika.
Kadar sem med ljudmi, ki jih ne poznam ali kaj takega, sem zelo zadržana, ampak vseeno mi rata se vključit v družbo... po nekaj časa. Med prijatelji pa me usi poznajo po tem, kako se stalno smejim, klatim neumnosti in skačem okoli in se derem razne pesmi ha ha...
Sem zelo kritična do sebe. Morm bit zmeri perfektna (kar pa dostikrat nism D), če ne...
In igram vioino in brez nje mi res ne bi bilo življenja... pač D.
In kaj naj še povem?
Sovražim modo- v šestem razredu sem se zanalašč začela oablačiti v fantovske cunje, da bi pokazala, kako je ne maram D Ampak prišla sem k pameti in našla svoj stil jezik
No, to sem js, straaaašnooo zakompliciran osebek D


Nazadnje urejal/a Killjoy. Sob Jan 07, 2012 6:55 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
https://my-chemical-romance.slovenianforum.com
adrenaline danger heart
Fun Ghoul
Fun Ghoul
adrenaline danger heart


Število prispevkov : 360
Join date : 09/04/2011
Age : 27
Kraj : Maribor

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimeČet Jul 21, 2011 12:51 pm

1. ime in priimek Manja Kraševec
2. kraj bivanja Maribor
3. starost-rojstni datum 6. 9. 1997
4. bratje/sestre 1 mlajši brat
5. hobiji Ju- Jitsu
6. znaš igrati na inštrumente,in če ja katere? no ne znam še- kitaro se učim
7. najljubša hrana/pijača hmm... ananas, sladoled, bezgov sok, tortilje
8. najljubša žival pes
9. najljubša barva zelena
10. vzornik/vzornica Frank Iero, LynZ Way
11. šolanje/razred/poklic OŠ Slave Klavore (z 1. 9. - 9.a)
12. o tebi... no... kje naj začnem?? lahko bi rekli, da me v razredu opazijo, samo ko rabijo razlago, je kaj v zvezi z angleščino al pa MCR... oblačim se kak se mi da (udobno) jezik , poslušam rock, punk, alternative, včasih tudi metal... najraje poslušam: MCR (moj NAJLJUBŠI band), Avenged Sevenfold, Foo Fighters, The Smashing Pumpkins, Blink 182, Pencey Prep, LeATHERMOUTH, Mindless Self Indulgence, The Bouncing Souls, Coldplay,....
imam enega psa (beagle) ime mu je Don in ga mam NAJRAJE!!!
Nazaj na vrh Go down
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy
avatar


Število prispevkov : 339
Join date : 12/07/2011

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimePet Jul 29, 2011 11:41 am

a


Nazadnje urejal/a Silver.Insanity Čet Nov 15, 2012 1:17 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mcr_4-ever.<3
Little Killjoy
Little Killjoy
avatar


Število prispevkov : 26
Join date : 05/05/2011
Age : 26
Kraj : Ljubljana

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimeSob Sep 17, 2011 5:23 pm

1. ime in priimek Anja Rupnik
2. kraj bivanja Ljubljana
3. starost-rojstni datum 17.12.1998
4. bratje/sestre /
5. hobiji risanje,petje, igranje kitare
6. znaš igrati na inštrumente,in če ja katere? kitaro
7. najljubša hrana/pijača nevem, ne jem veliko ker sem vegeterijanka
8. najljubša žival netopir
9. najljubša barva črna, vijolična, rdeča
10. vzornik/vzornica Frank Iero, Avril Lavigne
11. šolanje/razred/poklickončala OŠ Valentina Vodnika
12. o tebi... Lahko bi rekla da se izogibam ljudi... sem precej čudna (ponosna sem na to freak ) ostali velikokrat rečejo da sem čudak. ne prizadene me kadar rečejo da sem grda ali kaj takega, huje je ko užalijo mcr (takrat sem ZELO jezna). ne preživim brez glasbe in risanja. D
Nazaj na vrh Go down
Bloody_Cola
Party Poison
Party Poison
Bloody_Cola


Število prispevkov : 266
Join date : 31/03/2011
Age : 27
Kraj : Ljutomer

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimeSob Sep 17, 2011 8:18 pm

mene če kdo vidi,si misli da sem res nekšen čudak,ker nisem ravno tip človeka,ki bi imela dosti za povedati. zaradi tega me eni ljudje zmerjajo ampak mene to ne briga! sem ponosna na to kar sem. nekoč so se me neki drugi čudaki celo izogibali jezik
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/melitasalamun
ExterminatorHydrogen
Little Killjoy
Little Killjoy
ExterminatorHydrogen


Število prispevkov : 6
Join date : 31/10/2011

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimePon Okt 31, 2011 4:20 pm

1. ime in priimek Tina Koren
2. kraj bivanja okolica Ajdovščine (Primorska)
3. starost-rojstni datum 20. 12. 1993
4. bratje/sestre 2 starejši sestri
5. hobiji fotografiranje, branje, iskanje dobre muzike D
6. znaš igrati na inštrumente,in če ja katere? ja, na klarinet (hodila u glasbeno šolo, nardila sprejemce za sredno glasbeno, sam sm se pol premisnla xD), pa mal se učim kitaro in klavir :)
7. najljubša hrana/pijača hrana burek, pijača pa radler rdeča pomaranča (omnomnom)
8. najljubša žival unicorn! D drgač pa pes
9. najljubša barva modra, zelena, črna
10. vzornik/vzornica Mikey Way, Nina Dobrev
11. šolanje/razred/poklic 4.letnik SŠ Veno Pilon (gimnazija)
12. o tebi...
am...ja D (ne znam pisat o sebi)
Sem precej zmedeno bitje, rada imam glasbo, filme, serije, risanje,...
Imam skoraj oranžne lase (ubistvu vlečejo mal na rdeče), zeleno - rjavo - sive oči (mogoče xD), nisem ravno velika, ampak tudi majhna ne. Sem tiha oseba, ampak ko sm "v elementu" sem sposobna kar precej govorit. Kaj naj še povem? Aja, poleg tega, da sem tiha in zmedena, sem še lena. Rada berem, večinoma fantazijske knjige, velikokrat sem tudi začela pisati svoje zgodbe, ampak sem vedno odnehala, ker sem pač lena D
Nazaj na vrh Go down
SuzyDeppSparrow
Little Killjoy
Little Killjoy
SuzyDeppSparrow


Število prispevkov : 4
Join date : 06/01/2012

PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitimePet Jan 06, 2012 9:23 pm

1. ime in priimek Suzana Zupančič
2. kraj bivanjaokolica dolenjske
3. starost-rojstni datum 15.9.1989
4. bratje/sestre brat
5. hobiji igranje dirkaških iger na PS3 glasba, športi kolesarjenje rolanje tek nogomet itd...
6. znaš igrati na inštrumente,in če ja katere? Ne želim si kupiti kitaro in upisat v gasbeno šolo
7. najljubša hrana/pijača Pica, testenine z raznimi omakami, morska hrana razne tuje jedi...
8. najljubša žival Mačka navadna hišna ter vse velike mačke, delfin, aligator
9. najljubša barva Modra kobnirana s črno oz vse barve k se ujemajo s črno
10. vzornik/vzornica Ah ne zamerite na prvem mestu so mi vsi člani skupine Simple Plan in Potem MCR in poleg tega ostali bandi ki žgejo rock musko
11. šolanje/razred/poklic izšolana sem za kuharico vendar imam nedokončano srednjo šolo mata me je vrgla grrr
12. o tebi...
Pač sem srednje močne postave z modrosivim očmi svetle lase tko kot David iz SP nek tak odtenek . Rada imam glasbo ter kakšen dobr film. Najrajši imam Deppove filme.
Začela sem se ukvarjat z akvaristiko imam 2 zlati ribici z imenom pika in poka haha sj vem, da je smešen, in pa čistilca ime mu je Jeff po kitaristu iz SP haha čudna sm a ne jupi
Aja zeeelooooo obožujem hirost oziroma adrenalin imela pi čist hudo predelan avto z vsemi dodatki odbijači neonke steklenica nitra uuuf bi letel ko raketa.
Vzorniki so mi Simple Plan (ne zameriit Killyoysi haha) Saj so mi tud MCR zelllo carski sovražim pop musko fuj and fej biber in pa 1d .
Rada berem vampirske romane najljubši mi je Vampirska akademija kjer sem se ob knjigah nasmejala in zjokalo ko je Dimtrij šel med strgigoje in ko je Rose zapustila Liso žalostno haha, upam,da poznate. Zeleeelo rada berem nisem pa še pebrala haryja potterja pa ga moram, ker SP baje so jih brali haha. Sem tud bolj mirna če mi kdo užali SIMPLE PLAN in Pa MCR ter ostale zakon rock bande od BlINK 182 DO FOO FIGHTERS Imam ful malo priajteljic z eno smo v stiku in se piševa pa greva kdaj mal u lajf drugač pa ne bolj en dobr frend kot več.
Če vas kaj zanima pišite na ZS respect
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PREDSTAVIMO SE :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PREDSTAVIMO SE :)   PREDSTAVIMO SE :) I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
PREDSTAVIMO SE :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Spoznajmo se-
Pojdi na: