Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KazaloPortalGalleryIščiRegistriraj sePrijava

The Sims game

Go down 
AvtorSporočilo
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy

Število prispevkov : 339

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeNed Jul 17, 2011 10:43 am

Js zelo rada igram simse in vem, da je še veliko ljudi, ki jih igra. Igrala sem The Sims 1, ko še The Sims 2 ni bila veni. Čakala na izid The Sims 2, imela vse dodatke. Odštevala do izida The Sims 3 in zdej imam vse dodatke, ki so trenutno veni. Približuje se tudi dodatek Pets, katerega že težko čakam.
Je še kdo tok obseden s Simsi kot js?
Nazaj na vrh Go down
adrenaline danger heart
Fun Ghoul
Fun Ghoul
adrenaline danger heart

Število prispevkov : 360
Kraj : Maribor

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeNed Jul 17, 2011 12:45 pm

haha.. no jaz če povem po pravici... ne vem če sem kdaj igrala simse... wall
Nazaj na vrh Go down
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeNed Jul 17, 2011 1:47 pm

haha...nič zato...predlagam pa ti da probaš, js sem postala "odvisna" od njih v enem tednu

Simsi so tut razlog, da sem začela poslušat MCR, ker sem enkrat (mislim, da je blo leta 2006) gledla ene filmčke narjene v simsih in en se je en imenoval Helena in v ozadju se je vrtela MCRjeva pesem Helena, ki mi je bla zelo všeč.
Nazaj na vrh Go down
adrenaline danger heart
Fun Ghoul
Fun Ghoul
adrenaline danger heart

Število prispevkov : 360
Kraj : Maribor

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeNed Jul 17, 2011 5:29 pm

bom probala! D
uuu D lepo!! :))
Nazaj na vrh Go down
Bloody_Cola
Party Poison
Party Poison
Bloody_Cola

Število prispevkov : 266
Kraj : Ljutomer

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 11:22 am

jaz jih tudi igram! po resnici sem tudi obsedena z njimi. prej sem že igrala Sims 2,pa sem imela samo dodatke Pets, pa letne čase,pa tisto,kot je pri Sims 3 Late Night. Zdaj pa ko igram Sims 3,pa imam vse dodatke,razen Generations.... pa še na Late Night je pesem na na na od MCR,samo je simščini (jezik od simsov). Sims 1 pa nikoli nisem igrala... pa komaj čakam na dodatek Sims 3 pets,ker sedaj imam narejeno celo skupino MCR,Gerarda pa Lyn-z sem že poročila, Frank in Jamia pa bosta lahko zdaj imela veliko kužkov! ha ha

Jo priporočam vsem! mežik
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/melitasalamun
Killjoy.
Party Poison
Party Poison
Killjoy.

Število prispevkov : 249
Kraj : Koper

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 11:42 am

Jaz nisem simsov še nikoli igrala D
Sm sicer dobila CD in sem hotela igrat, pa ni delal ha ha
Nazaj na vrh Go down
https://my-chemical-romance.slovenianforum.com
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 4:26 pm

@Party Poison Imata Frank in Jamia dvojčke? Js mam že 346547 simčkov imenovanih Cherry, Lily ali Bandit

@Killjoy. awww...škoda, da ni delalo
Nazaj na vrh Go down
Bloody_Cola
Party Poison
Party Poison
Bloody_Cola

Število prispevkov : 266
Kraj : Ljutomer

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 7:50 pm

ne, zdaj si bom kupila Generationd,da bosta imela več stvari za Cherry in Lily... samo obstajajo tudi neke kode za dvojčke in trojčke... jezik
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/melitasalamun
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeTor Jul 19, 2011 12:36 pm

ja mislim, da je za dvojčke forcetwins ali neki takega, drugače pa glej televizijo na otroškem kanalu pa boš mela večje možnosti za dvojčke/trojčke
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

The Sims game
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1