KazaloPortalCalendarGalleryPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share

The Sims game

Go down 
AvtorSporočilo
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy

Število prispevkov : 339

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeNed Jul 17, 2011 10:43 am

Js zelo rada igram simse in vem, da je še veliko ljudi, ki jih igra. Igrala sem The Sims 1, ko še The Sims 2 ni bila veni. Čakala na izid The Sims 2, imela vse dodatke. Odštevala do izida The Sims 3 in zdej imam vse dodatke, ki so trenutno veni. Približuje se tudi dodatek Pets, katerega že težko čakam.
Je še kdo tok obseden s Simsi kot js?
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
adrenaline danger heart
Fun Ghoul
Fun Ghoul
adrenaline danger heart

Število prispevkov : 360
Kraj : Maribor

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeNed Jul 17, 2011 12:45 pm

haha.. no jaz če povem po pravici... ne vem če sem kdaj igrala simse... wall
Nazaj na vrh Go down
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeNed Jul 17, 2011 1:47 pm

haha...nič zato...predlagam pa ti da probaš, js sem postala "odvisna" od njih v enem tednu

Simsi so tut razlog, da sem začela poslušat MCR, ker sem enkrat (mislim, da je blo leta 2006) gledla ene filmčke narjene v simsih in en se je en imenoval Helena in v ozadju se je vrtela MCRjeva pesem Helena, ki mi je bla zelo všeč.
Nazaj na vrh Go down
adrenaline danger heart
Fun Ghoul
Fun Ghoul
adrenaline danger heart

Število prispevkov : 360
Kraj : Maribor

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeNed Jul 17, 2011 5:29 pm

bom probala! D
uuu D lepo!! :))
Nazaj na vrh Go down
Bloody_Cola
Party Poison
Party Poison
Bloody_Cola

Število prispevkov : 266
Kraj : Ljutomer

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 11:22 am

jaz jih tudi igram! po resnici sem tudi obsedena z njimi. prej sem že igrala Sims 2,pa sem imela samo dodatke Pets, pa letne čase,pa tisto,kot je pri Sims 3 Late Night. Zdaj pa ko igram Sims 3,pa imam vse dodatke,razen Generations.... pa še na Late Night je pesem na na na od MCR,samo je simščini (jezik od simsov). Sims 1 pa nikoli nisem igrala... pa komaj čakam na dodatek Sims 3 pets,ker sedaj imam narejeno celo skupino MCR,Gerarda pa Lyn-z sem že poročila, Frank in Jamia pa bosta lahko zdaj imela veliko kužkov! ha ha

Jo priporočam vsem! mežik
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil https://www.facebook.com/melitasalamun
Killjoy.
Party Poison
Party Poison
Killjoy.

Število prispevkov : 249
Kraj : Koper

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 11:42 am

Jaz nisem simsov še nikoli igrala D
Sm sicer dobila CD in sem hotela igrat, pa ni delal ha ha
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://my-chemical-romance.slovenianforum.com
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 4:26 pm

@Party Poison Imata Frank in Jamia dvojčke? Js mam že 346547 simčkov imenovanih Cherry, Lily ali Bandit

@Killjoy. awww...škoda, da ni delalo
Nazaj na vrh Go down
Bloody_Cola
Party Poison
Party Poison
Bloody_Cola

Število prispevkov : 266
Kraj : Ljutomer

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 7:50 pm

ne, zdaj si bom kupila Generationd,da bosta imela več stvari za Cherry in Lily... samo obstajajo tudi neke kode za dvojčke in trojčke... jezik
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil https://www.facebook.com/melitasalamun
a
Fabulous killjoy
Fabulous killjoy

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitimeTor Jul 19, 2011 12:36 pm

ja mislim, da je za dvojčke forcetwins ali neki takega, drugače pa glej televizijo na otroškem kanalu pa boš mela večje možnosti za dvojčke/trojčke
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

The Sims game Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Sims game   The Sims game I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

The Sims game
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1